TÜRKİYE’NİN HER YERİNE TAŞIYORUZ

Güven-taş nakliyat sadece İzmir’de değil. Türkiye’nin her bölgesine kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenilir bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan uzman ve profesyonel personellerimiz en yeni model araçlarımız ile sizlere yıllardır nakliye hizmeti veren Güven-taş yüzlerce olumlu referansları ile güvenebileceğiniz lider nakliyat firmasıdır. Güven-taş her zaman kaliteli hizmeti ilke edinirken vermiş olduğu nakliye fiyatlandırmasında da oldukça makul rakamlar sunmaktadır Güven-taş firmasından fiyat almadan nakliye anlaşması yapmayınız.

İzmir merkezli nakliye firmamız, güvenilir, kaliteli, sorunsuz ve hızlı nakliye çalışmaları ile tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Eşyalarınızın özelliklerine göre ayrılır ve hijyenik ambalajlama malzemeleri ile özenli paketlenir. Alanında uzman ve tecrübeli taşıma ekiplerimiz sayesinde ülkenin her noktasına sigortalı taşımacılık hizmetleri sunulmaktadır. Asansörlü taşımacılık çalışmaları sunulmakta ve bu sayede yüksek binalar, dar, biçimsiz merdivenler sorun olmaktan çıkarılıyor.

Güvenli taşımacılık özellikleri ile hizmetler sunan Güven-taş nakliyat; ev, ofis, banka, işyeri, tekstil taşımacılıkları ve depo kiralama çözümleri ile nakliye alanında her ihtiyaca özel çözümler sunmaktadır. Şehir içi ve şehirler arası nakliye çalışmalarında sorunsuzluk sağlama adına her adımını planlayan taşıma ekiplerimiz, nakliye alanında eşyalarınızda çizikler dahi oluşmadan eşyalarınızı yeni adresine teslim edebiliyor.