OKUL TAŞIMA

Okul taşıma çalışmalarımız, son dönemlerin en çok tercih edilen hizmetlerinden birisidir. Özellikle okulların açılma ve yaz dönemlerinde yapılan tadilatlarda, pek çok okul için çözüm sunuyoruz. Okul eşyalarının taşınmasından tutun da, özel olarak yenilik sağlayarak güvenlikli bir alt yapı oluşturma işlemine varıncaya kadar pek çok hizmeti sizler için hazır hale getiriyor ve bu yoğun gününüzde tüm yükünüzü hafifletiyoruz. Ayrıcalıklı çalışmalar ve sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Okul Taşıma Hizmeti Güventaş’da

İzmir şehrinin tüm ilçeleri için ve yenilikçi çalışmalar için olmazsa olmaz fırsatları sizin için sürekli organize ediyoruz. Bireysel hizmetler ve yenilikçi çalışma seçenekleri için daha fazla zaman kaybetmeyin. En büyük artıları sizlere sunmak için kendimizi her zaman güncelliyor, teknoloji ile uyumlu bir gelecek sisteminin alt yapılarını organize ediyoruz. Daha fazla bilgi için bizler buradayız.

Okul Taşıma Faaliyetleri

Taşıma sırasında profesyonel çalışmaların oluşması ile taşınan eşyalarda herhangi bir çizik oluşmasına dahi fırsat verilmeyecektir. Bu alanda okul taşıma çalışmalarında öncelikle taşınacak okuldaki eşyaların ayrıntılı listesi çıkarılmaktadır. Bu alanda eşyaların özellikleri baz alınarak ambalaj malzemeleri tercih edilmektedir taşıma ekibi içerisinde gerekli olan personel sayısı belirlenmektedir. Önceden yapılan bu planlar doğrultusunda taşıma anında hız, pratiklik, sorunsuzluk ve güven oluşturulacaktır. Şehir içi ve şehirler arası nakliye çalışmalarında sunulan sigortalı taşımacılık çalışmaları her alanda sorunsuz bir nakliye ortaya çıkarabiliyor. Özellikle okul taşıma hizmetlerinde okul eşyalarında yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluk eğitim ve öğretim aşamasında sorunlar oluşturacaktır. Nakliye alanında sağlanan profesyonellik, hem bireysel hem de kurumsal anlamda müşteri memnuniyeti sağlayarak kurumsal imajınızın artmasına olanak sağlamaktadır.