OFİS TAŞIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

1- Yeni ofisinizin altyapı çalışmaları

Taşınacağınız yeni ofisinizin altyapısının ayrılacağınız ofisin altyapı sisteminden az olmamalı bu yüzden taşınma süreci başlamadan önce bu hazırlıkları yapacak bir ekip kurmanız veya ekiple anlaşmanızı öneririz. Yeni ofisinizin internet altyapısı, elektrik ve su sistemi, ısınma durumların taşınmadan önce ayarlanması büyük önem arz etmekte.

2- Ofis eşyalarınızı kategorize etmek

Ofisinizdeki eşyaları kutularken etiketlemek ve kategorize etmeniz yerleşme sürecinizi ve tekrar faaliyete geçmenizi büyük oranda hızlandıracaktır. Kutularınızdaki etiketlere göre yerleştirmeyi ise nakliye şirketinizi bahsetmeyi unutmayın.

3- İletişim bilgilerinizi güncellemek

Taşınma işleminiz bitmeden önce yeni adresiniz ve telefon numaralarınız abonelik işlemlerini tamamlamış olmak ve güncellenmiş kartvizitlerinizi hazırda tutmanızda yarar var. Hatta yeni bilgileriniz önceden çalıştığınız firmaları göndermelisiniz.

4- Web sitenizi güncellemek

Web siteniz bir bakıma şirketinizin vitrini sayılır ve gösterdiğiniz özen iş modelinize doğru orantılı yansır. Sitenizdeki bilgilerin güncelliği kitlelere ulaşmanızdaki en önemli etkenlerden biri bu yüzden sitenizdeki bilgilerinizi güncellemeniz ve bunu site ziyaretçilerinize bildirmeniz faydalı bir adım olacaktır.

Ofisinizin tüm hazırlıkları bittikten sonra sektördeki 25 yıllık tecrübemiz ile ofis taşıma sürecini titiz şekilde tamamlamak Güven-Taş ailesi olarak bir numaralı önceliğimizdir.